Typy návesov BERGERecotrail

$prohlizena_stranka[

Typy návesov BERGERecotrail®

 

SAPL 20 LTN - najľahší dvojnápravový plachtový náves v Európe 

Najnovší náves firmy BERGERecotrail o pohotovostnej hmotnosti 4,4 t. V závislosti od hmotnosti ťahača odveziete s týmto návesom od 24 t do 26,5 t. Výrazná úspora paliva oproti trojnápravovému návesu a v niektorých krajinách (D, I) nižšie mýtne poplatky.
Technický popis

 

SAPL 20 LTMN - najľahší dvojnápravový plachtový náves - MEGA v Európe 

Najnovší náves firmy BERGERecotrail o pohotovostnej hmotnosti 4,7 t v prevedení MEGA.
Technický popis

 

SAPL 24 LTN - štandard a najľahší plachtový trojnápravový náves 

Svojou nízkou pohotovostnou hmotnosťou 4,7 t je vhodný najmä pre prepravu nápojov, konzerv, plechových a drevených dosiek, papiera a všetkého ťažkého, čo sa musí prepravovať často a vo veľkom množstve. Ak by sa nevyužila maximálna užitočná hmotnosť až 29 t, možno si predstaviť výraznú úsporu paliva z dôvodu nižšej pohotovostnej hmotnosti.
Technický popis

 

SAPL 24 LTCN - "Špecialista na zvitky"

Odvodené od základného modelu. V jeho koryte možno bezpečne prepravovať aj najťažšie zvitky s vysokým bodovým zaťažením. Vďaka nízkej pohotovostnej hmotnosti od menej 5,3 t môžete bezpečne prepravovať aj "normálny" tovar s hmotnosťou viac ako 24 000 kg v rámci zákonných podmienok, alebo so zvitkami naložiť aj ďalší náklad.
Technický popis

 

SAPL 24 LTMN - najľahší MEGA na trhu s pohotovostnou hmotnosťou iba 4,9 t

Nový Mega sceľuje portfólio produktov BERGERecotrail® a je pred konkurenciou o dva kroky napred. Maximálna vnútorná výška kombinovaná s maximálnou užitočnou hmotnosťou v rámci zákonných podmienok.
Technický popis

 

SAPL 24 LTMCN - MEGA na zvitky - perfektný "ALLROUNDER"

Pohotovostná hmotnosť 5,5 t a maximálna užitočná nosnosť 29 480 kg udávajú mierku v segmente "Mega". Toto vozidlo Vám umožňuje vyhovieť všetkým požiadavkám trhu na prepravu (štandardné náklady, zvitky a automobilový priemysel).
Technický popis

 

SAPL 24 LTNP - náves "plató"

Všetky modely série ecotrail sú vyrábané aj bez nadstavby vo verzii "plató" a vyrába sa podľa priania zákazníka s bočnicami alebo bez. 
Technický popis

 

SAPL 24 LTCNP - náves "plató" s korytom na prepravu zvitkov

Viac variability vďaka otvorenej konštrukcii a možnosti prepravovať zvitky.

Technický popis

 

Pre návesy BERGERecotrail® sú k dispozícii početné možnosti pre individuálnu potrebu. Napr .: Dorazová lišta pre palety vľavo a/alebo vpravo, kôš alebo skriňa na palety, zdvíhacia strecha vpravo a vľavo, bočnice, rozšíriteľný náves vzadu - vpravo a vľavo, vybavenie kotviacimi okami 6000 daN, vlečné háky vzadu, výsuvné výstražné tabule, bočnice a oveľa viac.